تناسب اندامجالبترین ها

تصاویری شگفت انگیز از انعطاف پذیرترین زن جهان

پرتال دونی : این زن روس با نام  Julia Guenthel  توانسته لقب منعطفترین زن دنیا را از آن خود کند.او اکنون 28 سال سن دارد و از 4 سالگی این تواناییها را داشته

او که متولد روسیه است بارها رکوردهای جهانی را در این زمینه شکسته است. ژیمناست سابق که قد او حدود 165 سانتی متر است میتواند خود را در یک جعبه به مساحت 50 سانتی متر جا دهد.

و میگوید انجام این کارها برای من بسیار طبیعی است ، تنها گاهی که مجبور میشوم برای تهیه عکس یک موقعیت را برای مدت طولانی حفظ کنم کمی اذیت میشوم اما فکر میکنم این موقعیت نیز همانند کسی که مدت طولانی نشسته و دچار گرفتگی عضله شده است موقتی است و کم کم آرام میشوم.
این خانم 27 ساله توانایی های خود را در یک مسابقه بین المللی که به همین منظور به زودی در کلن آلمان برگزار میشود به نمایش خواهد گذشت. او اکنون ساکن آلمان است و با ملیت این کشور در مسابقات شرکت خواهد کرد.

Zlata has won awards and holds world records for her contortion skills
The photos see her wrapping her legs around her head and standing on her hands to create stunning shapes
 او از زمانی که 4 سال داشت تمریناتش را آغاز کرد و میگوید از همان زمان علاقه زیادی به پیچ دادن بدنش در اشکال مختلف داشته است. او قبل از اینکه این کار را به صورت حرفه ای دنبال کند در مدرسه سیرک آموزش های بسیاری دیده است.
وی اضافه میکند از رژیم غذایی خاصی پیروی نمیکند اما هر روز تمرینات سخت ورزشی را انجام میدهد تا بتواند انعطاف پذیری بدنش را حفظ کرده و قدرت کنترلش را بیشتر کند.

Casting shadows against the white back drop as she holds impossible positions in the dramatic shots Zlata looks like an abstract modern art statue

Zlata is seemingly totally un-phased by the unbelievable shapes she twists her body into

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن