جالبترین هاسرگرمی

با این خودرو قل بخورید+ عکس

[box type=”shadow” ]«کیونگ سو نا» به تازگی از یک طرح جالب رونمایی کرده است که نام آن را “aiolos” گذاشته است. این خودرو کروی است و روی یک چرخ بسیار بزرگ حرکت می‌کند به گونه‌ای که شما در خیابان‌ها باید قل بخورید و حرکت کنید![/box]
پرتال دونی – ایسنا: یک طراح در کره جنوبی طرحی مفهومی و جالب برای کاهش بار ترافیکی شهر سئول ارائه کرده است.به گزارش باشگاه خبرنگاران، سئول یکی از شهرهای بزرگ و تجاری دنیاست که این روزها با مشکلات مختلف شهری از جمله ترافیک دست و پنجه نرم می‌کند به همین علت طراحان این کشور به دنبال راهی برای از بین بردن مشکل هستند.

این خودرو قِل می‌خورد! + عکس

«کیونگ سو نا» به تازگی از یک طرح جالب رونمایی کرده است که نام آن را “aiolos” گذاشته است. این خودرو کروی است و روی یک چرخ بسیار بزرگ حرکت می‌کند به گونه‌ای که شما در خیابان‌ها باید قل بخورید و حرکت کنید!

این خودروی جالب آماده است تا با مشکلاتی نظیر آلودگی هوا و ترافیک مبارزه کند. در وهله اول باریک بودن و اشغال فضای کم توسط این خودرو موجب می‌شود مشکل ترافیک تا حد زیادی از بین برود و بخش دوم، سیستم پیشران این خودرو است.

“aiolos” از سیستم باد برای شارژ باتری‌های خود استفاده می‌کند. خودرو، بادها را گرفته و به شکل انرژی ذخیره‌سازی می‌کند و در خیابان شما با حرکت کردن انرژی کسب می‌کنید و برای سرعت‌های بالا انرژی بیشتری خواهید داشت.

این خودرو قِل می‌خورد! + عکس
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن