اخبار هنرمندانفرهنگ و هنر

مدونا، ناتالی پورتمن و نیکل کیدمن ستارگان با ضریب هوشی بالا

در میان ستارگان ، این چهره ها ضریب هوشی بالای 130 دارند . هر چند برخی از آنها در دانشگاه های معتبر درس نخوانده اند. در حالی كه بازیگرانی هستند كه نه تنها از مدرسه اخراج نشده اند ، بلكه در دانشگاه های معتبر درس خوانده و از ضریب هوشی بالایی برخوردار هستند.
«جیمز وود»

«وود» از بازیگران تئاتر ، سینما و تلویزیون است. ضریب هوشی او با 184 حتی از «آلبرت انیشتین» (160) بالاتر است. او از مهارت بالایی در جبر خطی برخوردار است و در دوران دبیرستان این واحد درسی را در دانشگاه كالیفرنیا گذرانده است. او پس از ورود به دانشگاه «ام آی تی» در رشته علوم سیاسی مشغول به تحصیل شد ولی با ورود به دنیای بازیگری از تحصیل كناره گرفت.

«كوئنتین تارانتینو»

«تارانتینو» با ضریب هوشی 160 هیچگاه دانش آموز زرنگی نبود . او از نوجوانی در كلوب فیلمهای اجاره ای مشغول به كار شد و با تقویت نویسندگی به یكی از نویسندگان و كارگردانان بزرگ تبدیل شد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/04/ni17.jpg

«شارون استون»

«استون» اگر چه در نوجوانی زندگی محقرانه ای را پیش می برد ولی او با ضریب هوشی 154 در 15 سالگی به دانشگاه «ادینبورد» پنسیلوانیا پیوست و خلاقیت خود را در زمینه هنر نویسندگی نشان داد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/04/ni16.jpg

«استیو مارتین»

بازیگر سفید موی فیلمهای «پدر عروس» و «پلنگ صورتی»‌با ضریب هوشی 142 مهارت بالایی در نمایشنامه نویسی دارد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/04/ni15.jpg

«مدونا»

این خواننده تحصیلات متوسطه را با ضریب هوشی 140 در دبیرستان «روچستر» سپری كرد و پس از آن به دانشگاه میشیگان رفت ولی خیلی زود از ادامه تحصیل انصراف داد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/04/ni14.jpg

«ناتالی پورتمن»

بازیگر برگزیده اسكار فیلم «قوی سیاه» با ضریب هوشی 140 تحصیلات خود را در دانشگاه هاروارد به پایان رساند و به 4 زبان ژاپنی ، اسپانیایی ، آلمانی و فرانسه مسلط است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/04/ni13.jpg

«كوین اسپیسی»

این بازیگر انگلیسی 2 سال بعد از اخراج از دبیرستان با ضریب هوشی 137 به تئاتر برادوی پیوست . او هم اكنون یكی از بازیگران ،‌كارگردانان و نویسندگان مطرح است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/04/ni12.jpg

«نیكل كیدمن»

«كیدمن» با ضریب هوشی 132 وارد كالج هنر ویكتوریا شد ولی با درگذشت مادرش از ادامه تحصیل انصراف داد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/04/ni11.jpg
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن